0536 882 84 01
Oto Servis
Oto Servis

Oto Servis

 

Servis Seçiminde Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
 

Aracın hasarlarının deneyimli, donanımlı, güvenilir servislerde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. En doğru servisi seçebilmek adına, bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Şimdi, oto servis seçiminde, doğru bir tercih yapabilmeniz için sormanız gereken soruları sıralayalım.

 

Servis, gerekli araç bakımı ve onarımı noktasında istenen yeterliliğe sahip mi?
 

Aracınız için gerekli tüm bakımları yapabilecek bilgide çalışanlar ve gerekli aksamlar ile sunulan hizmetlerin yeterliliği değerlendirilmelidir.

 

Maliyet açısından beklentileri karşılıyor mu?
 

Servis seçim aşamasında beklenen hizmete yönelik maliyetin benzer nitelikte servislerle karşılaştırılması önemlidir. Bu noktada en ucuz ya da en pahalı servisin değil, yapılacak işe göre karşılaştırma en doğru sonucu verecektir.

 

Sigorta şirketi servis önerisi sunuyor mu?
 

Araç sigortası sağlayan şirketin tavsiye edeceği servisler, çoğu zaman araç sahiplerine teminat, fiyat gibi ek avantajlar sunabilir.

 

Servisin bulunduğu yerin yakınlık derecesi nedir?
 

Eve ya da iş yerine yakın mesafede bir servis, ekstra yol masrafı olmadan, aracı servise bırakma ve alma imkânı sağlayarak para tasarruf sağlar.

 

Fatura ve maliyet belgelendirmesine uyuluyor mu?
 

Aracın sorununa göre, yapılacak oto bakım ve onarım hizmetlerinin içeriği ve maliyetlerin faturalandırılması, servisin güvenilirliğiyle doğru orantılıdır.

 

Yakın çevre ve online müşteri deneyimleri olumlu mu?
 

Diğer müşterilerin ve yakın çevrenin deneyimlerini ve görüşlerini göz önünde bulundurmak servis seçiminde yardımcı olur. İnternet üzerindeki servis bilgileri ve buna dair görüşler de değerl

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014